RMB15A-2-N
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
RMB15A-2-N
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 5V 24V
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 24V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 2 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency cURus
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.94" L x 1.10" W x 3.15" H (100.0mm x 28.0mm x 80.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 2
Current - Output 2 650 mA
Current - Output 1 800 mA
Series RMB (15W)
Type Enclosed
Efficiency 68%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 132 VAC