RMC1/2K3302FTE
Kamaya Inc.
Produkt-Nr.:
RMC1/2K3302FTE
Hersteller:
Kamaya Inc.
Paket:
2010
Beschreibung:
RES 33K OHM 1% 3/4W 2010
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 33 kOhms
Series RMC
Power (Watts) 0.75W, 3/4W