RMC1K2211FTE
Kamaya Inc.
Produkt-Nr.:
RMC1K2211FTE
Beschreibung:
RES 2.21K OHM 1% 1W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings -
Resistance 2.21 kOhms
Series RMC
Power (Watts) 1W