RMCF01005FT422K
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RMCF01005FT422K
Beschreibung:
RES 422K OHM 1% 1/32W 01005
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.006" (0.15mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 422 kOhms
Series RMCF
Power (Watts) 0.03W, 1/32W