RMCF2010FT220K
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RMCF2010FT220K
Paket:
2010
Beschreibung:
RES 220K OHM 1% 3/4W 2010
Auf Lager : 3790
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 220 kOhms
Series RMCF
Power (Watts) 0.75W, 3/4W