RMCF2010JT750R
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RMCF2010JT750R
Paket:
2010
Beschreibung:
RES 750 OHM 5% 3/4W 2010
Auf Lager : 55643
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 750 Ohms
Series RMCF
Power (Watts) 0.75W, 3/4W