RMCF2512JT1K50
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RMCF2512JT1K50
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 1.5K OHM 5% 1W 2512
Auf Lager : 103594
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.5 kOhms
Series RMCF
Power (Watts) 1W