RMCF2512JT82K0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RMCF2512JT82K0
Beschreibung:
RES 82K OHM 5% 1W 2512
Auf Lager : 3993
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 82 kOhms
Series RMCF
Power (Watts) 1W