RMCF2512ZG0R00
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RMCF2512ZG0R00
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0 OHM JUMPER 1W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance Jumper
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 0 Ohms
Series RMCF
Power (Watts) 1W