RMCS2512FT3M30
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RMCS2512FT3M30
Beschreibung:
RES 3.3M OHM 1% 1W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings -
Resistance 3.3 MOhms
Series RMCS
Power (Watts) 1W