RMCW0612FT620R
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RMCW0612FT620R
Beschreibung:
RES 620 OHM 1% 3/4W 0612
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 620 Ohms
Series RMCW
Power (Watts) 0.75W, 3/4W