RN06F1001CT5-50
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN06F1001CT5-50
Paket:
0603
Beschreibung:
THIN RES 0603 1% 1K OHM 50PPM
Auf Lager : 5000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
Resistance 1 kOhms
Series RN
Power (Watts) 0.063W, 1/16W