RN73C2A3K48BTDF
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
RN73C2A3K48BTDF
Beschreibung:
RES SMD 3.48KOHM 0.1% 1/10W 0805
Auf Lager : 1147
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 3.48 kOhms
Series RN73, Holsworthy
Power (Watts) 0.1W, 1/10W