RN73F2ATD1132B
Meritek
Produkt-Nr.:
RN73F2ATD1132B
Hersteller:
Meritek
Beschreibung:
0805 11.3K 0.1% 25PPM
Auf Lager : 5000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5000
Benutzer handbuch
Resistance 11.3 kOhms
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Series RN73
Power (Watts) 0.1W, 1/10W
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Mfr Meritek
Package Tape & Reel (TR)
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C