RN73H1JTTD2912D10
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN73H1JTTD2912D10
Beschreibung:
RES 29.1K OHM 0.5% 1/10W 0603
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 29.1 kOhms
Series RN73H
Power (Watts) 0.1W, 1/10W