RN73H2ATTD2051B10
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN73H2ATTD2051B10
Beschreibung:
RES 2.05K OHM 0.1% 1/8W 0805
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.05 kOhms
Series RN73H
Power (Watts) 0.125W, 1/8W