RN73H2ATTD32R1D25
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN73H2ATTD32R1D25
Beschreibung:
RES 32.1 OHM 0.5% 1/8W 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 32.1 Ohms
Series RN73H
Power (Watts) 0.125W, 1/8W