RN73H2ATTD7501B25
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN73H2ATTD7501B25
Beschreibung:
RES 7.5K OHM 0.1% 1/8W 0805
Auf Lager : 2081
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 7.5 kOhms
Series RN73H
Power (Watts) 0.125W, 1/8W