RN73H2BTTD59R0D100
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN73H2BTTD59R0D100
Beschreibung:
RES 59 OHM 0.5% 1/4W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 59 Ohms
Series RN73H
Power (Watts) 0.25W, 1/4W