RN73H2ETTD5563C25
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN73H2ETTD5563C25
Beschreibung:
RES 556K OHM 0.25% 1/4W 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 556 kOhms
Series RN73H
Power (Watts) 0.25W, 1/4W