RN73R2ATTD1093D50
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
RN73R2ATTD1093D50
Paket:
0805
Beschreibung:
RES 109K OHM 0.5% 1/8W 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 109 kOhms
Series RN73R
Power (Watts) 0.125W, 1/8W