RNCF0805BKE45K3
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RNCF0805BKE45K3
Paket:
0805
Beschreibung:
RES 45.3K OHM 0.1% 1/8W 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 45.3 kOhms
Series RNCF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W