RNCF1210BTE1M54
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RNCF1210BTE1M54
Beschreibung:
RES 1.54M OHM 0.1% 1/4W 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.54 MOhms
Series RNCF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W