RNCF2512BTE133K
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RNCF2512BTE133K
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 133K OHM 0.1% 1/2W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 133 kOhms
Series RNCF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W