RNCP0805FTD3K48
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RNCP0805FTD3K48
Paket:
0805
Beschreibung:
RES 3.48K OHM 1% 1/4W 0805
Auf Lager : 1922
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
Resistance 3.48 kOhms
Series RNCP
Power (Watts) 0.25W, 1/4W