RNF12FTC324R
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RNF12FTC324R
Beschreibung:
RES 324 OHM 1% 1/2W AXIAL
Auf Lager : 221
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 324 Ohms
Series RNF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W