RNF12JTD3R30
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RNF12JTD3R30
Beschreibung:
RES 3.3 OHM 5% 1/2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 Ohms
Series RNF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W