RNX03830M1FKR6
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RNX03830M1FKR6
Beschreibung:
RES 30.1M OHM 1% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 30.1 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 1W