RNX050100MJNLB
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RNX050100MJNLB
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 100M OHM 5% 1.2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 1.2W