RNX07549K9FKLB
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RNX07549K9FKLB
Beschreibung:
RES 49.9K OHM 1% 2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 49.9 kOhms
Series RNX
Power (Watts) 2W