RNX100100MGKR7
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RNX100100MGKR7
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 100M OHM 2% 2.5W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 2.5W