RNX10050M0DHR8
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RNX10050M0DHR8
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 50M OHM 0.5% 2.5W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 50 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 2.5W