RNX1503M90JNLB
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RNX1503M90JNLB
Beschreibung:
RES 3.9M OHM 5% 4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.140" Dia x 1.540" L (3.56mm x 39.12mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.9 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 4W