ROD8/25-4B1
Ferroxcube
Produkt-Nr.:
ROD8/25-4B1
Hersteller:
Ferroxcube
Paket:
ROD 8 x 25
Beschreibung:
FERRITE CORE ROD
Benutzer handbuch
Tolerance -
Core Type ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 8 x 25
Series -
Length 0.984" (25.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height -
Package Bulk
Width -
Finish Uncoated
Diameter 0.315" (8.00mm)