ROV07-181K
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
ROV07-181K
Beschreibung:
VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 162 V
Capacitance @ Frequency 215 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 180 V
Varistor Voltage (Max) 198 V
Series -
Energy 13J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 115 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 150 V