ROV07H820K
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
ROV07H820K
Beschreibung:
VARISTOR 82V 1.75KA DISC 7MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 73.8 V
Capacitance @ Frequency 640 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 82 V
Varistor Voltage (Max) 90.2 V
Series -
Energy 7J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 50 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 65 V