ROV10-511K-2
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
ROV10-511K-2
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 187 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series -
Energy 74J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 320 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 418 V