ROV14E331K-S-2
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
ROV14E331K-S-2
Beschreibung:
VARISTOR 330V 6.5KA DISC 14MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 297 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 330 V
Varistor Voltage (Max) 363 V
Series -
Energy 138J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 210 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 275 V