ROV20-511K-2
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
ROV20-511K-2
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 510V 6.5KA DISC 20MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 792 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series -
Energy 296J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 320 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 418 V