ROX07510M0JNEL
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ROX07510M0JNEL
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 10M OHM 5% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 3W