ROX0751M50GKELP
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ROX0751M50GKELP
Beschreibung:
RES 1.5M OHM 2% 4.2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.5 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 4.2W