ROX075620KJNLB
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ROX075620KJNLB
Beschreibung:
RES 620K OHM 5% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 620 kOhms
Series ROX
Power (Watts) 3W