ROX0758M20FNLBS
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ROX0758M20FNLBS
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
RES 8.2M OHM 1% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 8.2 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 3W