ROX10010M0FKLBS
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ROX10010M0FKLBS
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 10M OHM 1% 4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 4W