ROX15020M0FNEL
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ROX15020M0FNEL
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 20M OHM 1% 5W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 20 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 5W