ROX200200RKNELN
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ROX200200RKNELN
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 200 OHM 10% 6W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 200 Ohms
Series ROX
Power (Watts) 6W