ROX2007M00FNLB
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ROX2007M00FNLB
Beschreibung:
RES 7M OHM 1% 6W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 7 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 6W