ROX2SJ68K
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
ROX2SJ68K
Beschreibung:
RES 68K OHM 5% 2W AXIAL
Auf Lager : 86096
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 68 kOhms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 2W