ROX300130KFKF5
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ROX300130KFKF5
Beschreibung:
RES 130K OHM 1% 10W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 130 kOhms
Series ROX
Power (Watts) 10W