ROX3001M69FHEMP
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ROX3001M69FHEMP
Beschreibung:
RES 1.69M OHM 1% 14W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.69 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 14W